Online kurzy paličkovania ročník 2019

Tento článok venujem na úvod nového roka pre potešenie oka aj DUŠE Vám – všetkým čitateľom a online študentkám. Je v ňom výber fotografií prác, ktoré vznikli počas online kurzov paličkovania v minulom roku.

Poďme sa spoločne pozrieť, potešiť a inšpirovať:

Základný online kurz paličkovania „Od plátenka po zúbky v čipky“

V kurze sa začína od základov a postupne prejdeme témami: pásiková čipka, okrasné väzby, riečička, výplňové väzby, zúbky v čipke. Tento kurz je odrazovám mostíkom pre všetky ďalšie, preto ho otváram vždy v januári. Tento rok začíname od 27.1.2020.

»» • ««

Šperkový špeciál

V online kurze paličkujeme náušnice, náramok, náhrdelník a brišňu. Naučíme sa rozlišovať a zapracovávať šperkové komponenty a zapaličkovať do čipky korálky. Podrobnosti o online kurze sú na tejto linke »

»» • ««

Špaňodolinské čipky

V kurze paličkujeme nádherné čipky zo Španej Doliny. Pôvodne bolo v online kurze vzorov menej a volal sa „Čipky s vankúšov“. Vankúšové čipky sa vydarili takto:

Online kurz bol v tomto roku rozšírený o nové vzory. Vzory v kurze sú náročnejšie a preto sú vhodné pre pokročilých alebo pre absolventky Základného online kurzu paličkovania.

»» • ««

Paličkovanie vianočných figúrok

Tento online kurz dostali dievčatá k základnému online kurzu, ktorý začínal v septembri ako darček. Tak sa nadchli, že si mnohé objednali aj Vianočný špeciál 2019 a mala som obavy, ako to budú stíhať 🙂

Ale predsa sa podarilo a máme pár obrázkov aj z tohoto kurzu:

»» • ««

Vianočný špeciál 2019

V kurze paličkujeme priestorového vianočného Anjela, jemnú širokú čipku na vianočný veniec a netradičné ozdoby na vianočný stromček. Vhodné pre pokročilých. Podrobnosti o online kurze sú na tejto linke »

»» • ««

Tento rok, teraz v januári otváram Základný online kurz paličkovania „Od plátenka po zúbky v čipke“ opäť. Termín už máme. Na rozcvičenie mám pre vás pripravený Novoročný vzorník, s ktorým si prejdeme čo všetko tento online kurz obsahuje a ako prebieha. Tak neváhajte, natočte si paličky a vyskúšajte, ako Vám to so mnou pôjde.

Novoročný vzorník nájdete na tejto linke »

 

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> autorka a lektorka projektu "Paličkovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre