Ako začať paličkovať

Ste na stránkach projektu, ktorý funguje online už niekoľko rokov.  Práve sa nachádzate v časti: "Ako začať paličkovať". 
Nájdete tu odkazy, ako si rýchlo nájsť videá a predlohy zdarma, kde je základný online kurz paličkovania, kde sú predlohy a videá pre pokročilých a kde si kúpite pomôcky a materiál na paličkovanie.

Rýchly prehľad 

Základné informácie a rady pre začiatočníkov

Ak ste práve vybalili súpravu na paličkovanie z krabice alebo ak sa chcete k paličkovaniu po rokoch vrátiť, pozrite si článok v ktorom sú zosumarizované všetky informácie a videá zdarma, s ktorými môžete začať paličkovať doma. Na konci článku pripájam linku na "Základný online kurz paličkovania".
Pozrieť na článok o videách a info zdarma →

Základný online kurz paličkovania

Základný online kurz paličkovania je komplexný 3 mesačný online kurz, ktorý Vás prevedie technikou paličkovania od základnej plátenkovej väzby až po paličkovanie čipiek. Je vhodný pre začiatočníkov a pre tých, ktorý sa chcú k paličkovaniu po čase vrátiť. Pozrite si ho, ak už ste videli ukážku vyučovania zdarma.
Viac informácií →

Pomôcky a materiál na paličkovanie v ESHOP-e

Tovar z eshopu doručujeme s ohľadom na aktuálnu situáciu kuriérskou spoločnosťou DPD. Do Českej republiky posielam cez Zásilkovnu. Pri dobierkach je možné platiť jedine kartou. Pri preberaní zásielky majte prosím rúšku a rukavice.
Pozrieť na ponuku ESHOP-u →

Najčítanejšie články na Blogu

Relax je nutnosť. Ak potrebujete relaxovať doma, nech už je to z akéhokoľvek dôvodu - paličkovanie je…
Celý článok
Páčia sa Vám vzory, ktoré vypadajú zložito? Vo väčšine prípadov to nie je ani zďaleka tak zložité…
Celý článok
Tylová väzba je základom krásnych ľahkých čipiek. Paličkuje sa z jemnejších nití ako sú ľanové. Je to…
Celý článok