Prázdninový režim: objednávky z eshopu a vstupy do online kurzov vybavujem do 2. júla - ďalšie po návrate
13. a 14. júla. Novú limitovanú edíciu valcov na Liptovskú čipku nájdete tu »

Referencie študentiek

Najdôležitejšie je to, čo si z online kurzov odnášate Vy.

Som velmi rada, že som sa on-line kurzu zúčastnila. Lekcie aj videá sú spracované velmi prehľadne, návody sú zrozumiteľné. Mne osobne on-line kurz vyhovuje, môžem paličkovať kedy a kde chcem, ako dlho chcem, v podstate nič ma v kurze neobmedzuje. Hoci som na druhom konci sveta, počas paličkovania sa mi zdalo, že sedím v obývačke s Ivankou a s jej podporou paličkujem 🙂 A taktiež je super podpora vo FB skupine, kde človek môže zdielať s ostatnými radosti z paličkovania, ale aj podeliť sa o svoje trápenie, keď sa dočasne nedarí. Kurz môžem iba odporučiť. Naozaj je vhodný pre všetkých, ktori sa chcú naučit resp. sa v palickovani zdokonalovať, ale zároveň si chcú alebo musia svoj čas organizovať samostatne. Veľmi sa tešim na ďalšie pokračovanie, dúfam že príde čoskoro.

Mgr. Iveta LavičkováAbsolvovala "Čipky z vankúšov", Senohradské čipky, Vianočný špeciál

Ponúkli ste niečo úžasné, už teraz ma to pohladilo na duši, hoci robím Váš kurz paličkovania /druhýkrát/ - ide to oveľa lepšie ako prvýkrát. Možnosť zopakovať si to bol vynikajúci nápad. Už nech je koniec školského roka a ide sa na to. Ďakujem ešte raz za vec, ktorá ma napĺňa.

Marta SteinerováAbsolvovala celú sériu onlina kurzov

Paličkovanie som chcela objavovať roky - rokúúúúúce, ale nevedela som nikoho nájsť, kto by so mnou trávil hodiny svojho drahocenného času. A hoci som donedávna bola " odporcom" Facebooku, teraz mu vďačím za splnenie svojho sna, lebo som tu stretla Ivanku s jej úžasným nápadom - PALIČKOVANIE ON - LINE. Nemusím nikde dobiehať, robím podľa chuti a času, kedy chcem. Nemusím čakať na lektorku, kedy sa ku mne prepracuje, lebo stačí otvoriť svoju mailovku a hneď je pri mne. Super baba, šikovná moc, vyžaruje kľud a pohodu, rada pomôže a poradí. Ivka, ďakujem a teším sa na ďalšie lekcie. Veľa sme sa už naučili, lebo sme neváhali a registrovali sme sa.

Jana PolakovičováAbsolvovala "Čipky z vankúšov" a základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"

Dlho som čakala na Ivanku Gemzickú kým začne kurz paličkovania a dnes môžem povedať, že splnil moje očakávania. Kurz je urobený veľmi dobre, pochopiteľný aj pre úplných začiatočníkov. Patrí jej zato veľká vďaka ! Teším sa na ďalšie lekcie a dúfam, že bude mať aj nejaké "volné" pokračovanie. Prajem všetkým krásne kreatívne tvorenie!

Evka BrosováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke", "Čipky z vankúšov"

Tento formát mi veľmi sedí, popri rodine a práci na tri smeny je to skvelá forma: každú novú lekciu si otvorím v čase, kedy to najviac vyhovuje mne, či už niekedy neskoro v noci, alebo príliš zavčasu, či cez víkend. Flexibilitu využívam aj pri hodinách, v ktorých mi to učenie nejde jednoducho, pozriem si opakovane iba to, čo potrebujem. Videá sú výborné, urobené precízne a tak, že je to prehľadné. Tiež si video zastavím vo chvíli, keď to sama potrebujem. Oceňujem aj rozpísanú teóriu, prípravu každého nového kroku i ďalšieho vzoru.

Jarunka MiškováAbsolvovala základný oe kurz "Od plátenka po zúbky v čipke" online kurz a niekoľko ďalších sérií online kurzov

Objavte nové hobby a relax!

Ivana Gemzická

Získajte prístupy
do úvodnej časti online kurzu

CHCEM UKÁŽKU ZDARMA