Paličkovací ŽOLÍK – odmena za ukončenú lekciu v online kurze

Skvelá správa pre všetky online študentky projektu Paličkovanie On-LINE. Za ukončené témy a lekcie sa ideme odmeňovať. Odmeňujeme všetky študenty, aj z minulých ročníkov online kurzov.

Paličkovací ŽOLÍK

Existuje “Paličkovací ŽOLÍK” a je to odmena za ukončenú lekciu alebo tému v ktorom-koľvek z online kurzov paličkovania.

Lekcia sa považuje za ukončenú, keď je čipka hotová a zapracovaná do úžitkového predmetu. Napríklad takto:

Počítajú sa všetky fotografie, ktoré ste vložili do facebookovej skupiny alebo ktoré ste mi poslali. Poštu staršiu ako 1 rok nearchivujem, preto vás prosím ak si chcete “Paličkovací ŽOLÍK” uplatniť, aby ste mi fotografiu poslali znovu. Pokojne môžete odfotiť aj všetky veci súčasne.

A teraz to hlavné – na čo vám “Paličkovací ŽOLÍK” poslúži.

Jeden “Paličkovací ŽOLÍK” znamená zľava 1,- EUR na ktorýkoľvek ďalší online kurz.

Cieľom vystavovania ŽOLÍK-ov je potiahnuť vás, aby ste svoje lekcie ukončovali a čipky zapracovávali do hotových vecí, ktoré si užijete 🙂 ♥

Ak ste zo starších kurzov ako je ročník 2019, vkladajte prosím svoje foto do facebookovej skupiny “MAJME ČAS na to, čo nás baví”.

“Paličkovací ŽOLÍK” si môžete uplatniť tak, že pri objednávke nasledujúceho online kurzu, ktorý si vyberiete zadáte platbu bankovým prevodom a napíšte mi email, koľko ŽOLÍKOV si želáte uplatniť. Obratom vám pošlem zálohovú faktúrku upravenú o “PALIČKOVACIE Žolíky”.

Napríklad po základnom online kurze “Od plátenka po zúbky v čipke” už majú ŽOLÍKY isté autorky týchto prác:

 

SUPER ŽOLÍK

Existuje ešte aj “SUPER ŽOLÍK” za výnimočné a nápadité práce ako sú napríklad tieto:

Jeden “SUPER ŽOLÍK” znamená zľava 2,- EUR na ktorýkoľvek ďalší online kurz.

Žolíky udeľuje po prezretí fotografií jedine lektor online kurzu.

Páči sa vám “Paličkovací ŽOLÍK”? Napíšte mi, už teraz sa teším na vaše foto a novú energiu, s ktorou sa pustíte do paličkovania.

Ivanka

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a on-line kurzov "Paličkovanie ON-LINE">>, kurzu recyklovania prírodných materiálov s tužidlom Powertex "Recyklovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>

Komentáre