Paličkovací ŽOLÍK – odmena za ukončenú lekciu v online kurze

Skvelá správa pre všetky online študentky projektu Paličkovanie On-LINE. Za ukončené témy a lekcie sa ideme odmeňovať. Odmeňujeme všetky študenty, aj z minulých ročníkov online kurzov.

Paličkovací ŽOLÍK

Existuje „Paličkovací ŽOLÍK“ a je to odmena za ukončenú lekciu alebo tému v ktorom-koľvek z online kurzov paličkovania.

Lekcia sa považuje za ukončenú, keď je čipka hotová a zapracovaná do úžitkového predmetu. Napríklad takto:

Počítajú sa všetky fotografie, ktoré ste vložili do facebookovej skupiny alebo ktoré ste mi poslali. Poštu staršiu ako 1 rok nearchivujem, preto vás prosím ak si chcete „Paličkovací ŽOLÍK“ uplatniť, aby ste mi fotografiu poslali znovu. Pokojne môžete odfotiť aj všetky veci súčasne.

A teraz to hlavné – na čo vám „Paličkovací ŽOLÍK“ poslúži.

Jeden „Paličkovací ŽOLÍK“ znamená zľava 1,- EUR na ktorýkoľvek ďalší samostatný online kurz.

Cieľom vystavovania ŽOLÍK-ov je potiahnuť vás, aby ste svoje lekcie ukončovali a čipky zapracovávali do hotových vecí, ktoré si užijete 🙂 ♥

Ak ste zo starších kurzov ako je ročník 2022, vkladajte prosím svoje foto do facebookovej skupiny „ABSOLVENTKY“.

„Paličkovací ŽOLÍK“ si môžete uplatniť tak, že pri objednávke nasledujúceho online kurzu, ktorý si vyberiete zadáte platbu bankovým prevodom a napíšte mi email, koľko ŽOLÍKOV si želáte uplatniť. Obratom vám pošlem zálohovú faktúrku upravenú o „PALIČKOVACIE Žolíky“.

Napríklad po základnom online kurze „Od plátenka po zúbky v čipke“ už majú ŽOLÍKY isté autorky týchto prác:

Na členstvo v online klube sa Paličkovací ŽOLÍK nedá uplatniť, pretože to nie je pri platbe kartou možné technicky zrealizovať.

SUPER ŽOLÍK

Existuje ešte aj „SUPER ŽOLÍK“ za výnimočné a nápadité práce ako sú napríklad tieto:

Jeden „SUPER ŽOLÍK“ znamená zľava 2,- EUR na ktorýkoľvek ďalší samostatný online kurz.

Žolíky udeľuje po prezretí fotografií jedine lektor online kurzu.

Ako sa uplatňuje zľava za „Paličkovacie ŽOLÍKY“ a čo je to „Žolíková knižka“

Žolíková knižka je zoznam všetkých vašich Paličkovacích ŽOLÍKOV. Vediem ju na meno každej jednej online študentke. Zakladám ju pri dokončení prvej práce a udelení prvého ŽOLÍKY. Áno, je to pracné, ale mám overené, že vás to skutočne motivuje. Zatiaľ je v papierovej podobe, časom bude aj virtuálna – ako žiacka knižka v Edupage 🙂

V Žolíkovej knižke máte uvedené, aký je váš aktuálny stav ŽOLÍKOV a keď si niečo ďalšie objednávate – kurz, mrknem tam a do objednávky vpíšem zľavu v hodnote ŽOLÍKOV.

Páči sa vám „Paličkovací ŽOLÍK“? Napíšte mi, už teraz sa teším na vaše foto a novú energiu, s ktorou sa pustíte do paličkovania.

Ivanka

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> autorka a lektorka projektu "Paličkovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre