[Paličkovanie ON-LINE] Začnete si s nami vážnejšie?

V týchto dňoch je otvorený vstup do online kurzu paličkovania. Vzhľadom na ďalšie plány v priebehu tohto roka je skupinový štart kurzu zatiaľ iba teraz vo februári – prihlásiť sa môžete do 5.2.2023.

V priebehu šiestich ročníkov mi chodilo veľa krásnych fotografií, s ktorými som sa s Vami podelila prostredníctvom Facebooku a Instagramu. Okrem toho mi prišlo aj veľa emailov, v ktorých mi dievčatá písali, ako vnímajú priebeh online kurzu a aké majú z neho pocity. Tu je niekoľko z nich.

Správa od susedov

Dobrý den paní Gemzická,
v příloze Vám zasílám fotku dokončené druhé lekce. Vašeho kurzu se neúčastním aktivně já, ale moje maminka, které jsem Váš online kurz koupila. Maminka je prakticky začátečník, absolvovala sice už jiný kurz, ale bohužel lektorka neměla ani moc času ani zájem něco naučit. Naštěstí jsem objevila Vaše stránky, a to je úplně jiná káva.

Mějte se moc hezky,
Magdalena

Foto z pošty pani Magdalény

Vlastné tempo je dôležité

Celý kurz je veľmi prehľadný a názorný a z paličkovania sa pomaly stáva moja obľúbená relaxačná činnosť. Čipka je síce ešte poriadne roztancovaná, ale verím, že sa to pod Vaším vedením bude zlepšovať.

Som oproti tempu, ktoré je v kurze trošku pozadu, lebo som sa nemohla do polovice októbra paličkovať – vydávala sa mi sestra a mala som mesiac na ušitie svadobných šiat…
Takže aktuálne cvičím otáčanie v rohoch a po očku poškuľujem po aktuálnych lekciách.
Miriam

Fotografia prvého pokusu Miriam

Nečakané a zásadné zistenie

Správa z emailu:
Ďakujem Vám za krásne  inšpirácie, ako aj za poznatok, taký jednoduchý a pritom taký ťažký – nájsť si čas pre seba 🙂
Anna

Správa  z ďalekého Nórska

Dobry den, Váš kurz je super, velmi precízne a perfektne prepracovaný a pochopiteľný. Učiť sa tvoriť čipku podľa vašich lekcii je veľmi fajn… Som rada, že som sa do tejto činnosti zapojila a verím, že to nie je posledný on-line kurz, ktorý s vami absolvujem. Ak teda budú aj ďalšie…. Verím, že budú, lebo podľa reakcií vašich žiačok si myslím ze ste mnohým pootvorili dvere k tak nádhernej práci, akou paličkovanie je.

Iveta

Fotografia práce Ivetky

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> autorka a lektorka projektu "Paličkovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre