Digitálna predloha na paličkovanie

Internetový svet tu je. Má to svoje plusy aj mínusy. Keď sa dozviem, že mám v online kurze ženu na vozíčku, vždy si poviem: ako dobre, že robím čo robím.

Vďaka mnohým emailom a otázkam vznikla v Paličkovaní ON-LINE ďalšia nová vec: digitálna predloha na paličkovanie.

 

Čo je to digitálna predloha na paličkovanie?

Ako inde neviem, ale u mňa je to predloha na paličkovanie s videonávodmi, ako vzor upaličkovať. Predloha sa dá stiahnuť vo formáte PDF aj JPG pre prípad, že by ste si chceli vzor upraviť. Videonávody majú sprievodný text, kde sa dozviete čo na paličkovanie vzoru potrebujete mať a čo na to potrebujete vedieť.

Rozdiel medzi digitálnou predlohou a online kurzom

Digitálna predloha je jeden vzor alebo téma. Je rozpracovaná podrobne, takže ak napríklad je predlohou vzor na okolok, na stiahnutie máte predlohu na začínanie vzoru rovno aj na začínanie vzoru šikmo + otáčanie v rohu. Som detailistka, takže aj vo videonávod je rozpracované všetko do detailov. Sú tam videá na začínanie vzoru rovno, začínanie vzoru v rohu aj na otáčanie v rohu.

Online kurz je rozsiahlejšia a náročnejšia zábava(časovo aj finančne). Obsahuje niekoľko vzorov a tém. V priebehu online kurzu vám robím spoločnosť – píšem vám niekoľko-krát za týždeň 🙂

Digitálny vzor je jeden vzor, s ktorým sa dá na rôzne spôsoby pohrať. Nepíšem vám ani vás nijako nenaháňam. Iba po pár dňoch od vstupu do kurzu telefonicky alebo emailom kontrolujem, či vám fungujú prístupové údaje.  Ak pokukujete po niektorom z online kurzov, môžete si na digitálnom vzore vyskúšať, či by vám to so mno šlo

Ako sa k digitálnemu vzoru dostanete

Digitálny vzor s videonávodmi je ideálny, ak máte chuť niečo si upaličkovať a chcete začať ihneď. Pri objednávke zvolíte úhradu kartou a prístupy vám prídu do pol hodiny na email(väčšinou aj skôr).  Je to jeden vzor, s ktorým sa dá na rôzne spôsoby pohrať. Pre prípadné otázky som na súkromnom  Messangeri “Ivana Gemzická” denne od 8: 00 do 20:00 hodiny.

Chcete prvý digitálny vzor vyskúšať alebo aspoň omrknúť ako to vypadá? Ako prvý som pre vás vybrala krásny vzor z online kurzu “Špaňodolinská čipka”. Dostanete sa k nemu, keď kliknete tu »

Pozdravujem a želám príjemné paličkovanie,

Ivanka

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a on-line kurzov "Paličkovanie ON-LINE">>, kurzu recyklovania prírodných materiálov s tužidlom Powertex "Recyklovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>

Komentáre