Dve predlohy na paličkovanie – DARČEK pre VÁS ♥

Dlhé zimné večery sú pred nami. Verím, že svoj kútik na paličkovanie už máte zariadený a môžete si k valcu kedykoľvek sadnúť bez zdĺhavej prípravy. Ak náhodou nie, tak pozor dievčatá – už je čas! 🙂

Na spríjemnenie rozjímania, čo začať paličkovať mám pre Vás dve predlohy na paličkovanie ako darček. Aj s ich príbehmi – dnes len stručne, aby som nezdržovala od paličkovania.

Príbeh „Paličkované motýliky“

Motýliky si kedysi dávno, keď som mala v Žiline čipkársku dielňu objednala zákazníčka na záclonku do kuchyne. Veľmi sa páčili aj ďalším zákazníkom a kytica, ktorá je na obrázku nám bola pri ich predaji veľmi nápomocná.

Motýliky sú paličkované polpárom alebo plátenkom, alebo ako len chcete  Predlohu na paličkovanie motýlikov si môžete stiahnuť – je to darček pre Vás. Budem rada, ak mi pošlete obrázok, ako sa Vám vydarili.
Kliknite na tento odkaz a zadajte email, na ktorý si želáte zaslať predlohu motýľov »

Príbeh „Paličkovaný obrázok – páv“

Túto predlohu mi darovala pani, ktorú som naučila paličkovať. Želala si, aby som ju dala ľuďom,  ktorých teší paličkovanie. Chodila ku mne na kurz do čipkárskej dielne cez prázdniny. Kreslila krásne – bola učiteľka výtvarnej výchovy na základnej umeleckej škole. Paličkovanie bolo jej snom podobne ako u väčšiny žien, ktoré učím. Učila sa vo svojom voľnom čase a na vlastné náklady. Veľmi som ju za to obdivovala.

Túto predlohu som dlho dávala ako darček do balíkov k súpravám na paličkovanie. Už ani neviem kedy som na ňu zabudla. A tak Vám ju tu teraz dávam – je venovaná Vám.
Kliknite na tento odkaz a zadajte email, na ktorý si želáte zaslať predlohu páva »

Predlohy Vám prídu do Vašich emailových schránok. Preto prosím zadávajte emailovú adresu pozorne.

Želám príjemné a pohodové paličkovanie,

Ivanka

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> autorka a lektorka projektu "Paličkovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre