BONUS kurzu „Paličkovanie on-line“ – zapracovanie čipky do úžitkového predmetu.

Čo je to zapracovanie čipky do úžitkového predmetu? Stručne a jasne povedané – zapracovanie čipky do predmetu, ktorý si užijete : -)  Keď robím čipku, želám si aby žila. Takmer vždy ju robím tak aby sa dala prišiť alebo natužiť, ale vo väčšine prípadov si želám nosiť ju. Priznávam, mám aj pár vzoriek, ktoré som si založila do diára.

Prečo o tom píšem? O pár dní štartuje kurz Paličkovanie ON-LINE. Každé dva týždne začíname s novou lekciou a teda aj každé dva týždne vyrobíme novú čipku. Želám si naučiť Vás urobiť čipku, ktorú si užijete. Preto je súčasťou kurzu BONUS: video alebo foto návod na zapracovanie čipky do veci, z ktorej budete mať radosť. A prosím – túto vec aspoň počas trvania kurzu nedarujte : -)  aby ste sa mohli k vzoru vrátiť a obzrieť si ho naživo, keď bude treba. Ako a čo budeme robiť, to tu teraz neprezradím – je to darček pre študentky v on-line kurze.

Na obrázkoch sú čipky z mojej dávnejšej tvorby. Vtedy sa mi nadovšetko páčili široké ľanové čipky a prírodná biela. Čím hrubšia čipka, tým hlbšia meditácia : -) Vo vnútri kurzu budeme aj s ohľadom na názornosť ukážok robiť veľa vecí farebnými niťami.

Na kurz prišli veľmi milé reakcie. Za všetky tu mám pre Vás jednu:

„Srdečne Vás zdravím a ďakujem za paličkovanie, že sa mu venujete a tiež za to, že ho aj učíte. Iba nedávno som mohla na kratučko skúsiť slabé začiatky. Zamilovala som sa do tých chvíľ, upokojuje to rozorvanú dušu, harmonizuje celé telo, roztápajú sa súperiace hemisféry a ja môžem „iba“ byť a ladiť a súznieť … už sa teším na celý Váš kurz, dúfam, že to popri práci na tri smeny a veľkej rodine budem stíhať. Som presvedčená, že paličkovanie môže pomôcť aj v procese liečby psychiatricky chorým ľuďom, alebo lepšie: ak by ženy neboli prestali s paličkovaním, nemuseli by brať lieky na ukľudnenie psyché. Jarunka“

Toto ma dnes ráno čakalo medzi správami. Keby som si na kurz chcela napísať reklamu, lepšie by som to nedala : -)

Pozdravujem a teším sa na Vás on-line alebo naživo,

Ivanka

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> autorka a lektorka projektu "Paličkovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre