Vzácne rozhovory s pani Júliou Helcovou a s pani Annou Rendekovou

Videorozhovory, ktoré nájdete v tomto článku urobila Eva Belková z Turzovky. Poslala mi ich tesne pred Vianocami. Rozhovory vznikli okolo roku 2005.

Eva Belková je absolventka Strednej školy umeleckého priemyslu v Ružomberku, kde sa prvý krát zoznámila s paličkovaním. Do Španej Doliny sa dostala vďaka svojim priateľom, ktorí tu pracovali na rekonštrukcii chát.

Tu sa učila paličkovať v dovolenkových špaňodolinských kurzoch. S pani Julkou Helcovou sa zoznámila, keď pani Julka prišla ako hosť pozrieť a povzbudiť ženy v letnom kurze. Pani Anna Rendeková bola dcérou pani Julky Helcovej.

Rozhovory sú veľmi milé. Kamera mala baterku iba na 40 minút – ale stihli toho aj tak veľa. Keď si rozhovory budete púšťať – pridajte si zvuk možno aj na maximum. Sú v nich veľmi cenné rady a krásne posolstvo – tak aby Vám neuniklo ani slovíčko.

KRÁSA I. – Rozhovor s pani Annou Rendekovou – 1. časť

KRÁSA II. – Rozhovor s pani Annou Rendekovou – 2. časť

KRÁSA III. – Rozhovor s pani Júliou Helcovou – 1. časť

KRÁSA IV. – Rozhovor s pani Júliou Helcovou – 2. časť

Dúfam, že sa Vás rozhovory potešili a že sa usmievate.
Pani Julke Helcovej a Anne Rendekovej prosím pošlite úsmev do čipkárskeho neba

Srdečne Vás pozdravujem,
I.

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> autorka a lektorka projektu "Paličkovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre