Online kurz „Paličkovanie vzorov na Veľkonočné vajíčka“

S prvým jarným dňom začíname v online kurze paličkovať vzory na Veľkonočné vajíčka. Strávime spolu tri týždne a skončíme akurát včas na to, aby sme stihli ešte predveľkonočne napiecť a upratať. Tradície majú už stáročia svoj hlboký zmysel. Poďte sa jarne naladiť spolu s nami a pozrieť sa, ako to v online kurze vypadá.

Zloženie vzorov

Na každý týždeň máme jeden vzor. Prvý vzor je navrhnutý tak, aby sa celý dal urobiť plátenkovou väzbou. Druhý vzor je kombinácia plátenkovej a kolieskovej väzby. Tretí vzor je klasická čipka – samozrejme trochu upravená pre potreby upevnenia na Veľkonočné vajíčko. Je jemná a krásna – ale to je zatiaľ prekvapko.

Vajíčka majú rôzne veľkosti – slepačie, husiacie, pštrosie 🙂 Tie veľké zelené v košíku sú pštrosie. Tak sa trochu povenujeme aj tomu, ako vzor upraviť – aby sa dal použiť na rôzne veľkosti.

Materiál

Materiál som na vajíčka vybrala jemný – ľanové nite Nel 50/2. Z niekoľkých odtieňov som zostavila krabičku materiálu. Sú v nej použité presne tie isté nite, čo vo videu. Pridala som do nej špendlíky, pretože tých je treba neobvykle veľké množstvo a háčik.

Ako online kurz prebieha

Všetky pracovné návody a videá sú v členskej sekcii na tomto webe, do ktorej dostanete prístup po zakúpení online kurzu – prvé vstupy robím v pondelok 21. marca 2022 o 9:00 hod. Tento deň dostanete odo mňa z online kurzu aj prvú správu. V prvých dvoch dňoch online kurzu sa s Vami telefonicky spojím, aby som overila, či Vám všetko funguje ako má – nie je to nič výnimočné, vždy to robím.

Nový vzor sa Vám otvorí vždy v pondelok. Aby sme si mohli robiť aj spoločnosť – k online kurzu je uzatvorená facebooková skupina, kde môžete zdieľať fotografie svojich prác. Ak bude z Vašej strany záujem – raz za týždeň si dáme jedno online stretnutie – spolu sa môžeme vidieť v priebehu troch týždňov 3-krát.

Vzory online kurzu sú otestované

Jednotlivé vzory online kurzu už otestovali dievčatá v Exkluzív Class. Zistili sme popri tom, že v Holandsku už kvitnú sedmikársky.

Ako sa paličkuje v online kurze

Ivankin kurz Veľkonočné vajíčka sa mi veľmi páči , ako všetky jej kurzy. Jej spôsob vyučovania online mi vyhovuje a jej videá sú profesionálne natočené a zrozumiteľné. Tiež sa mi dobre robilo s Powertexom aj keď som sa trošku obávala. Ďakujem jej aj za ochotu vždy poradiť ak mám nejaký dotaz.
Vierka, Slovensko

Varianty online kurzu

Zostavila som dve varianty, z ktorých si môže vybrať tú – ktorá Vám vyhovuje.

Varianta ZÁKLAD – obsahuje videonávody a pracovný postup paličkovania vzorov + dokončenie vajíčka + BONUSOVÚ Inšpiráciu na Veľkonočný aranžnám.

Varianta KOMFORT – videonávody a pracovný postup paličkovania vzorov + dokončenie vajíčka + BONUSOVÚ Inšpiráciu na Veľkonočný aranžnám + Krabičku materiálu na paličkovanie vzorov.

Online kurz je prístupný celoročne, tak ak máte chuť paličkovať Veľkonočné vajíčka teraz – pridať sa môžete na tejto linke »

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> autorka a lektorka projektu "Paličkovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre