Jesenný štart online kurzov paličkovania

Jesenný štart online kurzov paličkovania som tento rok o mesiac posunula a začíname v októbri. Stalo sa tak súbehom viacerých okolností a teším sa na všetky z Vás, ktoré ste písali, že záhrada Vám to v septembri nedovolí.

Základný online kurz paličkovania


V posledných mesiacoch som zažila veľa zmien a do všetkého čo robím zafúkal nový svieži vietor.  Určite Vás do konca roku ešte prekvapím a máte sa na čo tešiť. Tento rok sa mi splnilo niekoľko paličkovacích snov – a bez obalu priznávam, bolo to pre mňa veľmi náročné.
A veľa výziev ešte predo mnou stojí.

Plnenie si snov je také. Krásne aj náročné súčasne ♥ Prekonávame hranice svojho zaužívaného komfortu a zrazu si všimneme, že nás to konečne vymrštilo o level vyššie – tam, kde sme si to už dosť dlho obkukovali, ale až tak celkom sme si netrúfali.

Čo to má spoločné s paličkovaním? U mňa asi všetko 🙂 Dnes ale píšem pre Vás, a chcem Vám povedať, že viem presne aké to je – keď potrebujete relax a odpadnúť po celom dni k telke  nie je to, čo Vám osvieži hlavu a zregeneruje bunky.

Základný online kurz paličkovania


Po rokoch práce a vyučovania paličkovania v online priestore aj naživo môžem povedať, že práve online priestor sa stal v tomto prípade prostredím, kde aktívne tvoríme nádherné veci a spoločne rastieme už niekoľko rokov.

A teraz – takto jesenne Vás srdečne pozývam medzi nás.
Program do konca kalendárneho roku je nasledovný:

9. októbra 2023 – skupinový štart Základného online kurzu paličkovania
9. októbra 2023 – skupinový štart EXKLUZÍV CLASS

13. novembra 2023 – skupinový štart Vianočných kurzov

+ Online klub paličkovanie 2.0 beží stále s tým, že nový program je vždy k prvému kalendárnemu dňu v mesiaci – tu sme začali s vianočnými ozdobami už teraz v októbri.

Základný kurz paličkovania začíname o týždeň – v pondelok 9. októbra 2023 ráno o 9:00 hod.
Srdečne Vás pozývam »

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> autorka a lektorka projektu "Paličkovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>
Komentáre