DARČEKOVÝ POUKAZ  na ONLINE KURZ PALIČKOVANIA

Pre všetkých, čo poznajú základné väzby
a chcú sa naučiť niečo nové

VEJÁRIKOVÉ ZÚBKY

Ako budeme postupovať?

Paličkovanie jednotlivých vzorov je naplánované na jeden mesiac tak, že nový vzor začína vždy raz za týždeň. 

Pred vstupom je treba ovládať plátenkovú väzbu a pichanú väzbu

V návodoch je spracované:

  • kreslenie vzorov,
  • začínanie čipky a otáčanie zúbkov v rohu,
  • paličkovanie jednotlivých vzorov,
  • ukončovanie čipky.

Prístupy do lekcií Vám zostávajú aj po skončení kurzu
a budete sa k ním môcť kedykoľvek v budúcnosti vrátiť.

OBSAH KURZU

Nižšie sú lekcie popísané podrobne, aby ste vedeli, čo a kedy môžete čakať.

Vzor 1

16 párov paličiek,
strieborná a biela niť


Vzor 2

10 párov paličiek,
strieborná a biela niť


Vzor 3

20 párov paličiek,
strieborná a biela niť.


Bonusový vzor


 

Pri vysvetľovaní postupov používam slovenské názvoslovie.

Kto Vás bude kurzom sprevádzať?

Paličkovanie učím cez  on-line kurzy. Ako hovoria moje on-line študentky - vo videou som poruke vždy, keď potrebujú. Nemusia čakať, pokiaľ príde na ne rad 🙂

Ivana Gemzická

Čo na paličkovanie v tomto kurze potrebujete?

  • valec a stojan na paličkovanie
  • 15 párov paličiek
  • ľanové nite a špendlíky.

BONUSY KURZU

  • Bonusový vzor
  • Podpora lektorov a kreatívne naladených ľudí vo facebookovej skupine. Tu môžete vkladať fotografie svojich prác a písať svoje otázky a postrehy.
  • Prístupy do kurzu vám zostávajú.

Cena online kurzu: 25 EUR

Referencie študentiek 

Tento formát mi veľmi sedí, popri rodine a práci na tri smeny je to skvelá forma: každú novú lekciu si otvorím v čas, kedy to najviac vyhovuje mne, či už niekedy neskoro v noci, alebo príliš zavčasu, či cez víkend. Flexibilitu využívam aj pri hodinách, v ktorých mi to učenie neide jednoducho, pozriem si opakovane iba to, čo potrebujem. Videá sú výborné, urobené precízne a tak, že je to prehľadné. Tiež si video zastavím vo chvíli, keď to sama potrebujem. Oceňujem aj rozpísanú teóriu, prípravu každého nového kroku i ďalšieho vzoru.
Jarunka MiškováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Dobrý deň. Kurz paličkovania od Vás cez internet sa mi páčil. Najprv som mala pochybnosti či sa to bude dať zvládnuť. Prekvapilo ma ako výborne ste si to pripravila, takže zvládnuť to nebolo ťažké. Na mojom počítači som si podľa potreby znížila rýchlosť práce. Veľmi zaujímavé boli Vaše bonusy ten posledný bol úžasný.Veľmi ma potešil.Vyzdobila som si paličkovanou technikou veľkonočné vajíčka niektoré som robila podla nakreslenej prílohy. Mali úspech.Pre záujemkyne tento kurz vrele doporučujem.
p. WeidlichováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Dlho som čakala na Ivanku Gemzickú kým začne kurz paličkovania a dnes môžem povedať, že splnil moje očakávania kurz je urobený veľmi dobre, pochopiteľný aj pre úplných začiatočníkov. Patrí jej zato veľká vďaka ! Teším sa na ďalšie lekcie a dúfam, že bude mať aj nejaké "volné" pokračovanie.!?Prajem všetkým krásne kreatívne tvorenie!
Evka BrosováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Som velmi rada, ze som sa on-line kurzu zucastnila. Lekcie aj videa su spracovane velmi prehladne, navody su zrozumitelne. Mne osobne on-line kurz vyhovuje, mozem palickovat kedy a kde chcem, ako dlho chcem, v podstate nic ma v kurze neobmedzuje. Hoci som na druhom konci sveta, pocas palickovania sa mi zdalo, ze sedim v obyvacke s Ivankou a s jej podporou palickujem. 🙂 A taktiez je super podpora na FB stranke, kde clovek moze zdielat s ostatnymi radosti z palickovania, ale aj podelit sa o svoje trapenie, ked sa docasne nedari. Kurz mozem iba odporucit Naozaj je vhodny pre vsetkych, ktori sa chcu naucit resp. zdokonalovat sa v palickovani, ale zaroven si chcu alebo musia svoj cas organizovat samostatne. Velmi sa tesim na dalsie pokracovanie, dufam ze pride coskoro.
Mgr. Iveta LavičkováAbsolvovala "Čipky z vankúšov" a "Jemné čipky" 1. kolo

Ako objednať darčekový poukaz

Darčekový poukaz objednáte cez objednávkový formulár, ktorý sa vám zobrazí po stlačení tlačítka "Získať darčekový poukaz"

Cena online kurzu je 25 EUR.

Po vyplnení objednávky Vám príde na e-mail zálohová faktúra. Zaplatiť môžete prevodom alebo platobnou kartou. V najbližší pracovný deň po prijatí platby bude darčekový poukaz odoslaný
na adresu, ktorú uvediete ako doručovaciu.