Chceli by ste paličkovať cez videá ďalej?
Existuje ich ešte oveľa viac ...

Paličkujem a natáčam online kurzy, v ktorých paličkovať učím.


Paličkovať spolu ďalej môžeme:

  • doma v pohodlí
  • kedykoľvek chcete
  • opakovane spúšťať ukážky koľko-krát potrebujete,
  • urobiť si prestávku keď potrebujete,
  • nerobiť si prestávku vôbec, ak nás to baví a prestať nechcete 🙂

Aké sú možnosti?

Online lekcie paličkovania si môžete vybrať ako:

  1. samostatné ucelené kurzy alebo
  2. môžete vstúpiť do online klubu s mesačným členským a mať  prístup ku všetkým kurzom súčasne.

Aký je medzi týmito možnosťami rozdiel?

  • Vstupom do samostatného kurzu vám prístup do kurzu zostáva natrvalo.
  • Vstupom do online klubu získavate prístup do všetkých kurzov súčasne na jeden mesiac.

Na rozhliadnutie v online klube aj v možnostiach kurzov slúži úvodné členstvo v online klube, ktoré si môžete aktivovať za 2,- EUR na 7 dní.

Kto Vás bude on-line lekciami sprevádzať?

Paličkovanie mám rada. Naučila som sa ho pred 18 rokmi v Španej Doline.  Zo žien, ktoré nás učili vyžarovala láskavosť a ženskosť.

Keď nám jedna z nich na konci týždňa povedala: "...ženy, každej jednej Vám to paličkovanie pasuje" , bolo to  vyznamenanie. Paličkovanie je pre mňa radosť, láska a relax. Rada ho šírim ďalej.

Učím cez  on-line kurzy, pre ktoré som natočila už viac ako 200 videí. Ako hovoria moje on-line študentky - som poruke vždy, keď potrebujú. Nemusia čakať, pokiaľ príde na ne rad 🙂

Ivana Gemzická

Referencie 

Tento formát mi veľmi sedí, popri rodine a práci na tri smeny je to skvelá forma: každú novú lekciu si otvorím v čas, kedy to najviac vyhovuje mne, či už niekedy neskoro v noci, alebo príliš zavčasu, či cez víkend. Flexibilitu využívam aj pri hodinách, v ktorých mi to učenie neide jednoducho, pozriem si opakovane iba to, čo potrebujem. Videá sú výborné, urobené precízne a tak, že je to prehľadné. Tiež si video zastavím vo chvíli, keď to sama potrebujem. Oceňujem aj rozpísanú teóriu, prípravu každého nového kroku i ďalšieho vzoru.
Jarunka Mišková
Dobrý deň, kedže plánujete otvoriť v máji ďalší kurz vrele to odporúčam - učiteľky nech to robia radšej cez veľké prázdniny - treba na to totiž čas a kľud, počas šk.roka je to náročné /moja vlastná skúsenosť/. Ale najmä vaše videá mi veľmi pomohli. Ďakujem.
Marta Steinerová
Dlho som čakala na Ivanku Gemzickú kým začne kurz paličkovania a dnes môžem povedať, že splnil moje očakávania kurz je urobený veľmi dobre, pochopiteľný aj pre úplných začiatočníkov. Patrí jej zato veľká vďaka ! Teším sa na ďalšie lekcie a dúfam, že bude mať aj nejaké "volné" pokračovanie.!?Prajem všetkým krásne kreatívne tvorenie!
Evka Brosová

Podrobnosti o "Základnom online kurze paličkovania"

3 - mesačný online kurz

85 EUR 

67 EUR

Paličkovanie v online klube "MAJME ČAS na to, čo nás baví"

Klub s mesačným členstvom

27 EUR 

2,- EUR