Poznáte základné väzby a chcete sa naučiť
niečo nové? Vyskúšajte:

PALIČKOVANÉ MOTÝLE

Ako budeme postupovať?

Paličkovanie jednotlivých vzorov je naplánované na jeden mesiac tak, že nový vzor začína vždy raz za týždeň. 

Kurzu sa môžete zúčastniť ak ovládate plátenkovú väzbu,
polpárovú väzbu  väzbu pavúčik.

V návodoch je spracované:

  • začínanie čipky,
  • paličkovanie jednotlivých vzorov,
  • ukončovanie čipky.

OBSAH KURZU

Nižšie sú lekcie popísané podrobne, aby ste vedeli, čo a kedy môžete čakať.

Vzor 1

Plátenková väzba,
osmičková väzba.


Vzor 2

Plátenková väzba,
polpárová väzba,
pavúčiková väzba.


Vzor 3

Kresba plátenkovou väzbou,
krútené páry. 

Pri vysvetľovaní postupov používam slovenské názvoslovie.

Kto Vás bude kurzom sprevádzať?

Paličkovanie učím cez  on-line kurzy. Ako hovoria moje on-line študentky - vo videou som poruke vždy, keď potrebujú. Nemusia čakať, pokiaľ príde na ne rad 🙂

Ivana Gemzická

Čo na paličkovanie v tomto kurze potrebujete?

  • valec a stojan na paličkovanie
  • 15 párov paličiek
  • ľanové nite a špendlíky.
  • rôznofarebné nite alebo odporúčané balíčky nití.

Odporúčané balíčky nití

K online kurzu si v objednávke môžete zvoliť špeciálne balíčky nití, pri ktorých nájdete aj vytlačené predlohy na paličkovanie motýľov.

Balíčky nití sú v troch variantách, zakliknúť si ich môžete v objednávke. V cene balíčkov je zahrnuté odoslanie Slovenskou poštou.


BALÍČKY NITÍ PODROBNEJŠIE

Farebný MIX

Farebný MIX

Bledomodrá niť ANDREA, ružovo-červená niť  ANDREA, biela klasická ľanová niť, žltá a tmavočervená veľmi tenká ľanová niť, hrubá modrá ľanová niť.

Cena 14,50 EUR

Modrá - biela - zelená

Modrá - biela - zelená

Bledomodrá niť ANDREA, biela klasická ľanová niť, veľmi tenká ľanová niť zelené odtiene  a kráľovská modrá.

Cena: 16,45 EUR

Červená - biela - žltá

Červená - biela - žltá

Ružovo-červená niť ANDREA, tmavo-žltá, biela a prírodná biela klasická ľanová niť, citrónovo žltá a tmavo-červená veľmi tenká ľanová niť.

Cena: 16,65 EUR

Referencie študentiek 

Tento formát mi veľmi sedí, popri rodine a práci na tri smeny je to skvelá forma: každú novú lekciu si otvorím v čas, kedy to najviac vyhovuje mne, či už niekedy neskoro v noci, alebo príliš zavčasu, či cez víkend. Flexibilitu využívam aj pri hodinách, v ktorých mi to učenie neide jednoducho, pozriem si opakovane iba to, čo potrebujem. Videá sú výborné, urobené precízne a tak, že je to prehľadné. Tiež si video zastavím vo chvíli, keď to sama potrebujem. Oceňujem aj rozpísanú teóriu, prípravu každého nového kroku i ďalšieho vzoru.
Jarunka MiškováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Dobrý deň. Kurz paličkovania od Vás cez internet sa mi páčil. Najprv som mala pochybnosti či sa to bude dať zvládnuť. Prekvapilo ma ako výborne ste si to pripravila, takže zvládnuť to nebolo ťažké. Na mojom počítači som si podľa potreby znížila rýchlosť práce. Veľmi zaujímavé boli Vaše bonusy ten posledný bol úžasný.Veľmi ma potešil.Vyzdobila som si paličkovanou technikou veľkonočné vajíčka niektoré som robila podla nakreslenej prílohy. Mali úspech.Pre záujemkyne tento kurz vrele doporučujem.
p. WeidlichováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Dlho som čakala na Ivanku Gemzickú kým začne kurz paličkovania a dnes môžem povedať, že splnil moje očakávania kurz je urobený veľmi dobre, pochopiteľný aj pre úplných začiatočníkov. Patrí jej zato veľká vďaka ! Teším sa na ďalšie lekcie a dúfam, že bude mať aj nejaké "volné" pokračovanie.!?Prajem všetkým krásne kreatívne tvorenie!
Evka BrosováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Práca online študentky
Som velmi rada, ze som sa on-line kurzu zucastnila. Lekcie aj videa su spracovane velmi prehladne, navody su zrozumitelne. Mne osobne on-line kurz vyhovuje, mozem palickovat kedy a kde chcem, ako dlho chcem, v podstate nic ma v kurze neobmedzuje. Hoci som na druhom konci sveta, pocas palickovania sa mi zdalo, ze sedim v obyvacke s Ivankou a s jej podporou palickujem. 🙂 A taktiez je super podpora na FB stranke, kde clovek moze zdielat s ostatnymi radosti z palickovania, ale aj podelit sa o svoje trapenie, ked sa docasne nedari. Kurz mozem iba odporucit Naozaj je vhodny pre vsetkych, ktori sa chcu naucit resp. zdokonalovat sa v palickovani, ale zaroven si chcu alebo musia svoj cas organizovat samostatne. Velmi sa tesim na dalsie pokracovanie, dufam ze pride coskoro.
Mgr. Iveta LavičkováAbsolvovala "Čipky z vankúšov" a "Jemné čipky" 1. kolo

Objednajte si on-line kurz

"Paličkované motýľov" ešte dnes!

Ak máte chuť letne sa naladiť, vyskúšať zaujímavé kombinácie väzieba upaličkovať si motýle - neváhajte, objednajte si on-line kurz ešte dnes.

Teraz jednoducho kliknite na  tlačítko:
"Objednať on-line kurz" a na ďalšej stránke vyplňte formulár.