DARČEKOVÝ POUKAZ 

na ONLINE KURZ PALIČKOVANIA na rok 2022

Poznáte človeka, ktorý paličkuje
a potešili by ho nové  vzory ? 

SENOHRADSKÉ ČIPKY

On-line kurz paličkovania, kde sa učí čipka 
z čepca a zo zástery zo Senohradu kresliť aj paličkovať.

 

Ako budeme postupovať?

Kurzu sa môžete zúčastniť ak ovládate plátenkovú väzbu,  lístky a máte praktické skúsenosti s paličkovaním. Celková dĺžka trvania online kurzu je 6 týždňov.


Lekcia 1

Tenká čepcová okrajová čipka
s lístkami

Dĺžka trvania lekcie: 7 dní

Lekcia 2

Okrajová čepcová čipka bez lístkov

Dĺžka trvania lekcie: 7 dní

Lekcia 3

Stredová čepcová čipka

Dĺžka trvania lekcie: 14 dní


Lekcia 4

Lístkový vzor zo zástery

Dĺžka trvania lekcie: 7 dní


Bonusový študijný materiál 

Už tradičným zvykom v kuzoch Paličkovanie ON-LINE je, že sa dozviete vždy niečo navyše - toto je ten priestor.

Dĺžka trvania lekcie: 7 dní

Pri vysvetľovaní postupov používam slovenské názvoslovie.

Kto Vás bude kurzom sprevádzať?

Paličkovanie mám rada. Naučila som sa ho pred 18 rokmi v Španej Doline.  Zo žien, ktoré nás učili vyžarovala láskavosť a ženskosť.

Keď nám jedna z nich na konci týždňa povedala: "...ženy, každej jednej Vám to paličkovanie pasuje" , bolo to  vyznamenanie. Paličkovanie je pre mňa radosť, láska a relax. Rada ho šírim ďalej.

Učím cez  on-line kurzy, pre ktoré som natočila už viac ako 200 videí. Ako hovoria moje on-line študentky - som poruke vždy, keď potrebujú. Nemusia čakať, pokiaľ príde na ne rad 🙂

Ivana Gemzická

Čo na paličkovanie v tomto kurze potrebujete?

 • valec na paličkovanie
 • stojan na paličkovanie
 • 22 párov paličiek
 • špendlíky
 • ľanová niť návin 1000 metrov.

Ak všetko máte, na dátum štartu kurzu si iba natočíte paličky. Podrobné inštrukcie Vám ešte pred štartom kurzu prídu do emailu.

Referencie študentiek 

Tento formát mi veľmi sedí, popri rodine a práci na tri smeny je to skvelá forma: každú novú lekciu si otvorím v čas, kedy to najviac vyhovuje mne, či už niekedy neskoro v noci, alebo príliš zavčasu, či cez víkend. Flexibilitu využívam aj pri hodinách, v ktorých mi to učenie neide jednoducho, pozriem si opakovane iba to, čo potrebujem. Videá sú výborné, urobené precízne a tak, že je to prehľadné. Tiež si video zastavím vo chvíli, keď to sama potrebujem. Oceňujem aj rozpísanú teóriu, prípravu každého nového kroku i ďalšieho vzoru.
Jarunka MiškováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Dobrý deň. Kurz paličkovania od Vás cez internet sa mi páčil. Najprv som mala pochybnosti či sa to bude dať zvládnuť. Prekvapilo ma ako výborne ste si to pripravila, takže zvládnuť to nebolo ťažké. Na mojom počítači som si podľa potreby znížila rýchlosť práce. Veľmi zaujímavé boli Vaše bonusy ten posledný bol úžasný.Veľmi ma potešil.Vyzdobila som si paličkovanou technikou veľkonočné vajíčka niektoré som robila podla nakreslenej prílohy. Mali úspech.Pre záujemkyne tento kurz vrele doporučujem.
p. WeidlichováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Dlho som čakala na Ivanku Gemzickú kým začne kurz paličkovania a dnes môžem povedať, že splnil moje očakávania kurz je urobený veľmi dobre, pochopiteľný aj pre úplných začiatočníkov. Patrí jej zato veľká vďaka ! Teším sa na ďalšie lekcie a dúfam, že bude mať aj nejaké "volné" pokračovanie.!?Prajem všetkým krásne kreatívne tvorenie!
Evka BrosováAbsolvovala základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Ja som paličkovanie chcela objavovať roky - rokúúúúúce, ale nevedela som nikoho nájsť, kto by so mnou trávil hodiny svojho drahocenného času. A hoci som donedávna bola " odporcom" Fb, teraz mu vďačím za splnenie svojho sna, lebo som tu stretla Ivanku s jej úžasným nápadom - PALIČKOVANIE ON - LINE. Nemusím nikde dobiehať, robím podľa chuti a času, kedy chcem. Nemusím čakať na lektorku, kedy sa ku mne prepracuje, lebo stačí otvoriť svoju mailovku a hneď je pri mne. Super baba, šikovná moc, vyžaruje kľud a pohodu, rada pomôže a poradí. Ivka, ďakujem a teším sa na ďalšie lekcie. Veľa sme sa už naučili, lebo sme neváhali a registrovali sme sa.
Jana PolakovičováAbsolvovala "Čipky z vankúšov" a základný on-line kurz "Od plátenka po zúbky v čipke"
Som velmi rada, ze som sa on-line kurzu zucastnila. Lekcie aj videa su spracovane velmi prehladne, navody su zrozumitelne. Mne osobne on-line kurz vyhovuje, mozem palickovat kedy a kde chcem, ako dlho chcem, v podstate nic ma v kurze neobmedzuje. Hoci som na druhom konci sveta, pocas palickovania sa mi zdalo, ze sedim v obyvacke s Ivankou a s jej podporou palickujem. 🙂 A taktiez je super podpora na FB stranke, kde clovek moze zdielat s ostatnymi radosti z palickovania, ale aj podelit sa o svoje trapenie, ked sa docasne nedari. Kurz mozem iba odporucit Naozaj je vhodny pre vsetkych, ktori sa chcu naucit resp. zdokonalovat sa v palickovani, ale zaroven si chcu alebo musia svoj cas organizovat samostatne. Velmi sa tesim na dalsie pokracovanie, dufam ze pride coskoro.
Mgr. Iveta LavičkováAbsolvovala "Čipky z vankúšov" a "Jemné čipky" 1. kolo

Čo získate?

Podrobné videonávody, podľa ktorých sa naučíte vzory paličkovať aj kresliť. Prístup Vám zostáva aj po ukončení kurzu.


Podporu v uzatovorenej facebookovej skupine.


Moju podporu: každá lekcia má niekoľko KROKOV, o ktorých Vám budem postupne písať a tak vždy budete vedieť, čo je nové, svoje upaličkované práce mi môžete posielať aj na môj e-mail, kedykoľvek mi môžete napísať alebo zatelefonovať.


GARANCIA

Pokiaľ sa Vám spôsob vyučovania nebude páčiť, ponúkam Vám garanciu vrátenia peňazí. Stačí mi napísať do 14 dní od spustenia kurzu a ja Vám bez otázok pošlem peniaze späť.

BONUSY

K online kurzu získavate nasledovné bonusy:

 • Návody na kreslenie predlohy, hotovú predlohu a videonávody na paličkovanie čipky ku každej lekcii
  Kreslenie vzorov si môžete vyskúšať, ale predlohu máte pripravenú na stiahnutie vo formáte PDF aj JPG vždy a ku každému vzoru.
 • Prístup do lekcií kurzu Vám zostáva
  Prístup do on-line kurzu Vám zostáva aj po jeho ukončení kurzu. K videám a vyučovacím textom sa budete môcť kedykoľvek vrátiť.
 • Nová verzia ZDARMA
  Pri rozšírení a zmenách budete mať prístupnú aktualizovanú verziu kurzu.
 • Podpora v uzatvorenej facebookovej skupine
  Tu môžete vkladať fotografie svojich prác a písať svoje otázky a postrehy

HLAVNÝ BONUS:

Návody na zapracovanie čipiek do úžitkového predmetu ku každej lekcii.

Ako objednať darčekový poukaz

Darčekový poukaz objednáte cez objednávkový formulár, ktorý sa vám zobrazí po stlačení tlačítka "Získať darčekový poukaz"

Cena online kurzu je 54 EUR.

Po vyplnení objednávky Vám príde na e-mail zálohová faktúra. Zaplatiť môžete prevodom alebo platobnou kartou. 
Po odoslaní objednávky sa vám zobrazí stránka, na ktorej si darčekový poukaz stiahnete.