Prázdninový režim: objednávky z eshopu a vstupy do online kurzov vybavujem do 2. júla - ďalšie po návrate
13. a 14. júla. Novú limitovanú edíciu valcov na Liptovskú čipku nájdete tu »

Ako začať paličkovať

Ste na stránkach projektu, ktorý funguje online už niekoľko rokov.  Práve sa nachádzate v časti: "Ako začať paličkovať". 
Nájdete tu odkazy, ako si rýchlo nájsť videá a predlohy zdarma, kde je základný online kurz paličkovania, kde sú predlohy a videá pre pokročilých a kde si kúpite pomôcky a materiál na paličkovanie.

Rýchly prehľad 

Základné informácie a rady pre začiatočníkov

Ak ste práve vybalili súpravu na paličkovanie z krabice alebo ak sa chcete k paličkovaniu po rokoch vrátiť, pozrite si článok v ktorom sú zosumarizované všetky informácie a videá zdarma, s ktorými môžete začať paličkovať doma. Na konci článku pripájam linku na "Základný online kurz paličkovania".

Pozrieť na článok o videách a info zdarma →

Základný online kurz paličkovania

Základný online kurz paličkovania je komplexný 3 mesačný online kurz, ktorý Vás prevedie technikou paličkovania od základnej plátenkovej väzby až po paličkovanie čipiek. Je vhodný pre začiatočníkov a pre tých, ktorý sa chcú k paličkovaniu po čase vrátiť. Pozrite si ho, ak už ste videli ukážku vyučovania zdarma.

Viac informácií →

Online klub paličkovania s mesačným členstvom

Online klub s mesačným členstvom je klub, kde nájdete online kurzy paličkovania pre mierne pokročilých a pokročilých. Prístup máte ku všetkým kurzom a ich lekciám súčasne. Je tu možnosť vyskúšať si úvodné členstvo na jeden týždeň. Podrobnosti o online kurzoch zaradených v online klube nájdete v tomto článku:

Viac info o online klube →

Pomôcky a materiál na paličkovanie v ESHOP-e

Tovar z eshopu doručujeme s ohľadom na aktuálnu situáciu kuriérskou spoločnosťou DPD. Do Českej republiky posielam cez Zásilkovnu. Pri dobierkach je možné platiť jedine kartou. Pri preberaní zásielky majte prosím rúšku a rukavice.

Pozrieť na ponuku ESHOP-u →

Najčítanejšie články na Blogu

Ako paličkovať pohodlne

Sedieť pri stole a paličkovať pri dennom svetle je asi najideálnejšia predstava. Lepšie sa už snáď paličkuje…

Celý článok

Ako nakresliť predlohu na mnohopárovú čipku.

Mnohopárová čipka sa ako už názov hovorí paličkuje z mnohých párov paličiek - to znamená, že nevytvárame…

Celý článok

Slovensko – križovatka ciest – História paličkovanej čipky

Slovensko leží v strede Európy. Zemepisná poloha ho predurčila, aby z neho bola križovatka ciest.  Každý cestovateľ, obchodník, vojak a aj obyčajný…

Celý článok