Ako začať paličkovať

Ste na stránkach projektu, ktorý funguje online už niekoľko rokov.  Práve sa nachádzate v časti: "Ako začať paličkovať". 
Nájdete tu odkazy, ako si rýchlo nájsť videá a predlohy zdarma, kde je základný online kurz paličkovania, kde sú predlohy a videá pre pokročilých a kde si kúpite pomôcky a materiál na paličkovanie.

Rýchly prehľad 

Základné informácie a rady pre začiatočníkov

Ak ste práve vybalili súpravu na paličkovanie z krabice alebo ak sa chcete k paličkovaniu po rokoch vrátiť, pozrite si článok v ktorom sú zosumarizované všetky informácie a videá zdarma, s ktorými môžete začať paličkovať doma. Na konci článku pripájam linku na "Základný online kurz paličkovania".
Pozrieť na článok o videách a info zdarma →

Základný online kurz paličkovania

Základný online kurz paličkovania je komplexný 3 mesačný online kurz, ktorý Vás prevedie technikou paličkovania od základnej plátenkovej väzby až po paličkovanie čipiek. Je vhodný pre začiatočníkov a pre tých, ktorý sa chcú k paličkovaniu po čase vrátiť. Pozrite si ho, ak už ste videli ukážku vyučovania zdarma.
Viac informácií →

Pomôcky a materiál na paličkovanie v ESHOP-e

Tovar z eshopu doručujeme s ohľadom na aktuálnu situáciu kuriérskou spoločnosťou DPD. Do Českej republiky posielam cez Zásilkovnu. Pri dobierkach je možné platiť jedine kartou. Pri preberaní zásielky majte prosím rúšku a rukavice.
Pozrieť na ponuku ESHOP-u →

Najčítanejšie články na Blogu

Páčia sa Vám vzory, ktoré vypadajú zložito? Vo väčšine prípadov to nie je ani zďaleka tak zložité…
Celý článok
Sedieť pri stole a paličkovať pri dennom svetle je asi najideálnejšia predstava. Lepšie sa už snáď paličkuje…
Celý článok
Tylová väzba je základom krásnych ľahkých čipiek. Paličkuje sa z jemnejších nití ako sú ľanové. Je to…
Celý článok