ONLINE Klub Paličkovania je otvorený

Dnes Vám píšem o novinke, ktorá nebola v dlhodobnom pláne. Koncom apríla skončila prvá tohotoročná skupina online kurz pre začiatočníkov. Vždy sa púšťajú do vzorov s úžasnou energiou a všetkým nám je ľúto, že to končí.  Chcelo by to nejaké voľnejšie pokračovanie, pokiaľ uzreje čas na ďalší online kurz.
To bol impulz k vzniku ONLINE Klubu s mesačným program, ktorý je volnejší a preberáme hlavne začínanie a ukončovanie rôznych vzorov. Hlavným cieľom online klubu je podporiť Vás v paličkovaní čipiek.
Celý program je na tomto cieli postavený.
 
Program začína vždy v prvý pondelok v mesiaci. Paličkujeme 3 vzory + jeden bonusový vzor. Každý týždeň sa otvárajú nové predlohy a videonávody.

Počas mesiaca Vám v jednotlivých týždňoch budú postupne pribúdať:

 • 1 týždeň – Vzor číslo 1 a motivačné video s cieľom navrhnúť si konečné zapracovanie čipiek.
 • 2 týždeň – Vzor číslo 2 a motivačné video.
 • 3 týždeň – Vzor číslo 3 a reportáž z výletu za čipkou.
 • 4 týždeň – Zapracovanie čipiek do úžitkového predmetu a videonávody na bonusový vzor.

Téma mesiaca 

Každý mesiac má svoju tému. Vzory sú vhodné pre mierne pokročilé čipkárky alebo absolventky môjho základného online kurzu paličkovania “Od plátenka po zúbky v čipke”.

BONUSY  ONLINE KLUBU

 • Uzatvorená facebooková skupina – Uzatvorená facebooková skupina pre členov ONLINE Klubu určená na vzájomnú podporu a zdieľanie.
 • Moja podpora – Celý mesiac budete mať okrem podpory skupiny aj moju osobnú podporu.
 • Trvalý prístup do ONLINE – Prístupy do programu mesiaca, ktorý máte objednaný a zaplatený Vám zostávajú aj po jeho ukončení. K vzorom a videám sa môžete vracať.

Ak Vás program láka, pridajte sa – budeme sa s paličkovania tešiť spoločne. V ONLINE Klube sústreďujem všetky vychytávky, ktoré už boli nad rámec online kurzov. Stojí za to ho vyskúšať.

Zatiaľ sa majte krásne a majte na seba čas,

I.

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a on-line kurzov "Paličkovanie ON-LINE">>, on-line kurzu maľovania na hodváb pre začiatočníkov "Hodváb ON-LINE">> a kurzu recyklovania prírodných materiálov s tužidlom Powertex "Recyklovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>

Vyskúšajte štartovací
balíček ZDARMA

Štartovací balíček informácií je ZDARMA preto, aby ste si vyskúšali
či je paličkovanie vhodné pre Vás alebo či Vám sedí štýl kurzu.
Je to časť úvodnej lekcie, ktorú si potom môžete dokúpiť celú
za zvýhodnenú cenu.

Objavte nové hobby a relax!

Komentáre
 • Ukážková lekcia ZDARMA

  Vyskúšajte zdarma časť prvej lekcie PALIČKOVANIA ON-LINE.

  Objavte nové hobby a relax!

  >

 • Ocenenie projektu Paličkovanie ON-LINE
  Projekt Paličkovanie ON-LINE bol prijatý medzi projekty zvýrazňujúce kultúrne dedičstvo a získal oprávnenie používať značku ERKD – Európsky rok kultúrneho dedičstva.
 • Najnovšie články
 • Kategórie článkov