ONLINE Klub Paličkovania je otvorený

Dnes Vám píšem o novinke, ktorá nebola v dlhodobnom pláne. Koncom apríla skončila prvá tohotoročná skupina online kurz pre začiatočníkov. Vždy sa púšťajú do vzorov s úžasnou energiou a všetkým nám je ľúto, že to končí.  Chcelo by to nejaké voľnejšie pokračovanie, pokiaľ uzreje čas na ďalší online kurz.
To bol impulz k vzniku ONLINE Klubu s mesačným program, ktorý je volnejší a preberáme hlavne začínanie a ukončovanie rôznych vzorov. Hlavným cieľom online klubu je podporiť Vás v paličkovaní čipiek.
Celý program je na tomto cieli postavený.
 
Program začína vždy v prvý pondelok v mesiaci. Paličkujeme 3 vzory + jeden bonusový vzor. Každý týždeň sa otvárajú nové predlohy a videonávody.

Počas mesiaca Vám v jednotlivých týždňoch budú postupne pribúdať:

  • 1 týždeň – Vzor číslo 1 a motivačné video s cieľom navrhnúť si konečné zapracovanie čipiek.
  • 2 týždeň – Vzor číslo 2 a motivačné video.
  • 3 týždeň – Vzor číslo 3 a reportáž z výletu za čipkou.
  • 4 týždeň – Zapracovanie čipiek do úžitkového predmetu a videonávody na bonusový vzor.

Téma mesiaca 

Každý mesiac má svoju tému. Vzory sú vhodné pre mierne pokročilé čipkárky alebo absolventky môjho základného online kurzu paličkovania “Od plátenka po zúbky v čipke”.

BONUSY  ONLINE KLUBU

  • Uzatvorená facebooková skupina – Uzatvorená facebooková skupina pre členov ONLINE Klubu určená na vzájomnú podporu a zdieľanie.
  • Moja podpora – Celý mesiac budete mať okrem podpory skupiny aj moju osobnú podporu.
  • Trvalý prístup do ONLINE – Prístupy do programu mesiaca, ktorý máte objednaný a zaplatený Vám zostávajú aj po jeho ukončení. K vzorom a videám sa môžete vracať.

Ak Vás program láka, pridajte sa – budeme sa s paličkovania tešiť spoločne. V ONLINE Klube sústreďujem všetky vychytávky, ktoré už boli nad rámec online kurzov. Stojí za to ho vyskúšať.

Zatiaľ sa majte krásne a majte na seba čas,

I.

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a on-line kurzov "Paličkovanie ON-LINE">>, on-line kurzu maľovania na hodváb pre začiatočníkov "Hodváb ON-LINE">> a kurzu recyklovania prírodných materiálov s tužidlom Powertex "Recyklovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>

Komentáre