On-line kurz paličkovania: Jemné čipky

Tento on-line kurz vznikol na želanie. Dievčatá, ktoré už absolvovali moje on-line kurzy sa chcú učiť ďalej. Stále sú mojou veľkou inšpiráciou.  Takže na ich želanie od 13. novembra paličkujeme Jemné čipky – aktuálne na vianočné ozdoby. Čipky sú jednoduché a rýchlo pribúdajú. Sú ideálne na to, aby sme ich stihli do Mikuláša. Paličkovacia časť kurzu potrvá tri týždne.  Takže – začíname s predvianočným paličkovacím relaxom teraz ♥ 
V decembri už asi bude trochu rušnejšie 🙂

On-line kurz „Jemné čipky“

On-line kurz Jemné čipky bude mať viacero pokračovaní. Voľne nadväzuje na základný on-line kurz „Od plátenka po zúbky v čipky“, v ktorom postupne prechádzame plátenkové väzby(lekcia1), vyskúšame si pásikovú čipku(lekcia 2), okrasné väzby(lekcia 3), riečičku a vkladanie vzorov do nej(lekcia 4), výplňové väzby(lekcia 5) a na záver robíme jednoduchú čipku so zúbkom(lekcia 6).

V 1. kole teraz nového on-line kurzu Jemné čipky voľne nadväzujeme na lekciu 1 základného on-line kurzu – Plátenkové väzby. Učíme sa tri čipky, ktorých základ je plátenková väzba. Ukážeme si aj ako čipky kresliť – rozširovať alebo zužovať. Neskôr, v ďalších kolách tohoto on-line kurzu budem vzory postupne rozširovať.

BONUS k on-line kurzu

Bonusom kurzu je návod na vytvorenie vianočnej figúrky z upaličkovanej čipky. Materiál na výrobu figúrok si môžete objednať súčasne s on-line kurzom.

Balíček obsahuje:

 • 6 sklenených hlavičiek s priemerom 3 cm s háčikom na upevnenie čipky, ktorá bude tvoriť telo figúrky,
 • 12 kusov sklenených rúrok na rúčky figúrok + 2 rezervné kusy,
 • 12 kusov veľkých akrylových guličiek na rúčky figúrok + 2 rezervné kusy,
 • sklenené korálky, flitre a malé akrylové korálky na dotvorenie tela figúrky,
 • 2 metre nerezového jemného drôtu,
 • 4 páry anjelskych krídel na vytvorenie figúrok anjela,
 • ľanové nite – 200 metrov biela, 50 metrov červená, 50 metrov čierna,
 • pevná krabička, v ktorej je všetko uložené – môžete ju použiť na darovanie alebo odloženie hotových figúrok.

Tento balíček zasielam výhradne Slovenskou poštou ako poistený list, pretože ho prevážajú v malých bezpečných poštových prepravkách.

Čo je na kurz potrebné vedieť

Na to, aby ste mohli v tomto kurze paličkovať potrebujete vedieť plátenkovú väzbu. Tá je súčasťou lekcie 1, ktorú si čiastočne môžete pozrieť v ukážke zdarma.

Ak práve teraz cítite, že  píšem o tom ČO POTREBUJETE, pridajte sa – budem sa na Vás tešiť vo vnútri on-line kurzu.

On-line kurz paličkovania „JEMNÉ ČIPKY“  Vás naučí paličkovať a navrhovať nové vzory, užívať si radosť z tvorby a mať čas na seba!

Pozdravujem a želám príjemné novembrové dni,

Ivanka

 

Ivana Gemzická
Autorka ebooku "Ako ľahko vytvoriť a úspešne používať Kreatívny diár">> a on-line kurzov "Paličkovanie ON-LINE">>, on-line kurzu maľovania na hodváb pre začiatočníkov "Hodváb ON-LINE">> a kurzu recyklovania prírodných materiálov s tužidlom Powertex "Recyklovanie ON-LINE">> Vďaka mojim skúsenostiam s farbami, kreatívnymi materiálmi a technikami viem inšpirovať ľudí k objaveniu vlastnej tvorivosti, nových foriem hobby a relaxu. Môj príbeh si prečítate tu >>

ONLINE Klub Paličkovania 

Od mája 2018 môžete vstúpiť
do ONLINE Klubu Paličkovania.

Komentáre
 • Ukážková lekcia ZDARMA

  Vyskúšajte zdarma časť prvej lekcie
  PALIČKOVANIA ON-LINE.

  Objavte nové hobby a relax!

 • Najnovšie články